- Hizmetler -

“kaliteden hepmiz sorumluyuz”

Hazır Beton

Albayrak hazır beton uzman kadrosu ile TS-EN 206-1 hazır beton standartlarında belirtilen tüm beton sınıflarını bilgisayar kontrollü otomatik santrallerde üretmektedir. Üretilen beton trans mikser’lerle şantiyelere taşınarak beton pompaları ile istenilen yere dökülmektedir. Çağımızın yaygın kullanışlı, taşıyıcı yapı malzemesi betonun özellikleri sürekli geliştirilmektedir. Betonun yapıda güvenilir bir biçimde işlevini yerine getirebilmesi için tasarım, üretim, taşıma, yerleştirme ve bakım aşamalarının profesyonelce gerçekleştirilmesi gerekir. Batı Antalya Bölgesinde, Finike, Kumluca, Elmalı, Kaş, Kalkan ve Yeşilköy’de beton üretim tesislerimiz ile bölge halkına hizmet vermekteyiz.

Madencilik ve Agrega

Taşocaklarımız; tüm standartlara uygun, C belgeli agrega üretmektedir. Tesislerimiz öncelikle beton agregası, kum, çakıl, mıcır ve asfalt agregası üretmekte olup isteğe bağlı olarak farklı gradasyonlarda yol, attermel, temel, asfalt, altyapı, drenaj, kanal, dolgu duvar örgü taşı vb. isteğe bağlı malzeme talebini sipariş üzerine üretebilecek özelliktedir. Kırma - eleme tesislerimiz ileri teknolojiye sahip makinelerden oluşmaktadır. Üretilen agrega, günlük olarak takip edilmekte, bunun sonucunda kalitede standardizasyon sağlanmaktadır.

Hafriyat

Firmamız geniş makine parkuru ile hafriyat, kazı, dolgu, tesviye, kum ve toprak taşıma, zemin kaplama çalışmalarını titizlikle yapmaktadır.

Prefabrik Yapı

Hız; yapı üretimi ve temel işleri aynı anda yürütülebildiği için projenin hızlı tamamlanması ve dolayısıyla yatırımın hızla kazanca dönmesini sağlar. Kalite; Endüstriyel ortamda, etkin kalite kontrol ile yapı elemanı üretimi Teknolojik Avantajlar; öngörme ve yüksek dayanımlı beton gibi teknolojik üstünlükler ile büyük açıklıklar ve özel geometriye sahip elemanlar gibi teknik avantajlar ve düşük maliyet sağlar

İnşaat ve Müteahhitlik

İnşaat bölümümüz 1994 yılında faaliyete geçmiştir. 1994-2011 zaman diliminde toplam 14 konut-(116 daire) projesine imza attık. Tüm projelerimizde "kaliteden hepimiz sorumluyuz" ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek batı akdenizde kalitesinden söz ettirmektedir. Albayrak inşaat Doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı etki ve mimariyle, yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükselten bir firma olmuştur. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci firmamızın değişmez ilkelerinden biridir. Firmamız öncelikle insan hayatını hafife almadan, doğal afetleri göz ardı etmeden, sadece bugun ayakta duran projeler değil,sonsuza dek ayakta duran projeler sunmayı kendine görev bilmiştir. Tüm projelerimizde ’kaliteden hepimiz sorumluyuz’ ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, her zaman örnek gösterilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İnşaat Yapı Malzemeleri

Albayrak Hazır Beton, siz değerli müşterilerinin her türlü kum, hazır beton, çimento, demir, kireç, tuğla-briket, kiremit ve hazır sıva ihtiyaçlarınızda uygun fiyat seçenekleri ve deneyimli kadrosuyla en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Soğuk Hava Depoları

Batı Akdeniz´in Elmalı İlçesi ve Finike İlçesi Yeşilyurt Belde´sinde özel soğutma teknikleriyle meyve, sebze depolama tesislerimiz hizmete girmiştir. Finike Yeşilyurt Beldesi´nde konumlanan AL-SO Soğuk Hava Deposu 1.600 m2. Elmalı Düdenköy Mevkii´nde konumlanan AL-SO Soğuk Hava Deposu 25.000 ton alt yapıya sahiptir hali hazırda, 8000 ton kapasite ile siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Deoplarımızın Özellikleri

Neden Freon (R404a) Sistemi?

En iyi ve en son teknoloji,En yüksek kalite, incelediğimiz sonuçlara göre depolama işlemleri sonucunda diğer soğutma sistemlerine göre daha sıhhatli, daha dinç ürün alındığı tespit edilmiştir. Freon (R404a) sistemi kokusuz ve renksiz olup diğer sistemlerde kullanılan amonyak gazı gibi herhangi bir kaçakta ürüne zarar vermez.