- Hakkımızda -

“aranan ve tercih edilen ...”

Kalite Belgelerimiz

Tarihçemiz

Şirketimiz  1988  yılında  Mustafa ALBAYRAK tarafından kurulmuş ve inşaat sektörüne yapı malzemesi satışıyla başlamıştır.  1994 yılında ALBAYRAK İnş.Tic ve San.Ltd.Şti olarak devam ederek, Finike, Kumluca, Elmalı, Kaş, Kaş-Yeşilköy ve Fethiye-Çaltıözü tesisleriyle kısa sürede büyümüş ve hızla büyümeye devam etmektedir. Standartları değiştiren proje anlayışıyla ALBAYRAK İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ALBAYRAK İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasındadır.  

ALBAYRAK İnşaat, aynı zamanda geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyor. ALBAYRAK İnşaat doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı etki ve mimari proje ile yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahiptir. Şirketimiz yeni teknolojileri takip ederek, bütün çalışma alanlarında kapasitesini arttırarak 24 saat müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. 4 yıldan buyana sürdürdüğü asfalt yapım işi ile de, yöremizde ihtiyaç duyulan önemli bir eksiği tamamlamıştır.

Firmamız Albayrak Hazır Beton İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti Batı Antalya bölgesinde büyük ve önemli projelere imza atarak inşaat bünyesinde kısa zamanda kalitesinden söz ettirerek bölgede “aranan ve tercih edilen” bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 25 yıla yaklaşan deneyimiyle hizmet verdiği tüm alanlarda “değer yaratma” hedefiyle hareket eden ALBAYRAK İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti  pek çok ihtiyacın olduğu ülkemizde projeleriyle sosyal sorumluluk misyonunu da yerine getirmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Öncelikle insan hayatını hafife almadan, doğal afetleri göz ardı etmeden, sadece bugün ayakta duran projeler değil, sonsuza dek ayakta duran projeler sunmak. ALBAYRAK İnşaat doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı etki ve mimariyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmaktır.

Vizyonumuz

Çeyrek asrı aşan tecrübesi ile ALBAYRAK İnşaat dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla, en iyi ekipman ve en çağdaş mühendislik gücünü kullanarak, tüm çalışanları ile birlikte, takım ruhu içinde, yaratıcılıkla, sürekli eğitimlerle, niteliklerini sürekli geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasalara ve mevzuatlara eksiksiz uyarak tüm ticari alanda 'kaliteden hepimiz sorumluyuz' ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, her zaman örnek gösterilen firma olmaya devam edecek.